Hei Rolls-yrittäjät!
Elokuun kampanja alkaa ensi viikolla. Laitattehan printtimateriaalit esille heti tiistaina 1.8. Muistakaa hyödyntää myös sosiaalisen median materiaalia, jota teille on toimitettu kampanjan markkinoinnin tueksi. Kampanja tulee näkymään vahvasti myös Rollsin omissa kanavissa.
Tässä vielä kertauksena kampanjaa koskevat asiat.
Hot MaMa ja Hot PaPa, saapuvat kaikkien Rollsien valikoimiin 1.–31.8. väliseksi ajaksi. Tuotteet tullaan lisäämään myös Woltin, Foodoran ja Smartmenun valikoimiin.
Tuotekortit sekä tuotteiden hinnat ja katelaskelmat löytyvät alla olevien linkkien takaa. Huomaathan, että verkkokauppojen katelaskelmissa ei ole huomioitu Woltin, Foodoran tai Smartmenun provisioita ja kuluja.
Hampurilaisissa käytettävä Sriracha-kastike on tilattavissa tukusta alla olevilla tiedoilla. Kastikkeen tuoteselosteen löydät linkin takaa.
7821 Go-Tan Sriracha 1L
Lisätietoja antaa:
Soile
soile.ojala@rolls.fi
p. +358 40 587 3661